english
English
espanol
Espanol
polski
Polski
 

Sprzęt zautomatyzowany do linii do osadzania uszczelek w gniazdach

Maszyny do osadzania uszczelek w gniazdach/Linie zautomatyzowane na zamówienie

 MLS Systems zaprojektował wiele różnych typów maszyn do osadzania uszczelek w gniazdach dla przemysłu sprzętu gospodarstwa domowego. Ta pokazana na zdjęciu została zaprojktowana, na życzenie klienta, z 15-to sekundowym cyklem produkcyjnym, jak również z identyfikacją i wykonywaniem zmian automatycznie w czasie cyklu pomiedzy sześcioma różnymi wymiarami części.

Systemy serwomechanizmowe osadzania uszczelek w gniazdach/Stacja współpracy człowieka z maszyną


Ta linia została wyposażona w trzy różne systemy serwomechanizmów w celu wykonania operacji osadzania i ustawiania różnych wielkości. Operator może dokonać regulacji poprzez wybór z setawu różnych gniazd albo ustalić nowe ustawienie, na zamówienie, w stacji współpracy człowieka z maszyną.

Maszyna do osadzania uszczelek w gniazdach z systemem przenośnika do podwójnego ładowania

 


Ten system zaprojektowany został na zamówienie, tak by operator mógł ładować części z obydwu stron linii do głównego przenośnika podającego.

Maszyna do osadzania uszczelek w gniazdach z systemem przenośnika do podwójnego ładowania

Ten system został wyposażony w nowoczesny program komputerowy do sterowania i diagnozowania maszyn. To był projekt na zamówienie mający na celu obserwację parametrów procesu produkcyjnego. Zebrane dane mogły być pokazywane na stacji HMI albo przez fabryczny centralny system informacyjny.