english
English
espanol
Espanol
polski
Polski
 

Sposoby i urządzenia do wypełniania pianką, osprzęt i systemy wypełniania pianką

Systemy wypełniania pianką wykonane na zamówienie klienta

Te dwie maszyny, pokazane na zdjęciu powyżej, używane są jako maszyny laboratoryjne do wypełninia pianką wg zamówienia. Głowica z pianką z napędem serwomotorowym zdolna jest wyprodukować każdą ilość szablonów wypełnionych pianką do drzwi o różnych wymiarach. 

Ten osprzęt do wypełniania pianką, został zaprojektowany z formami odlewniczymi przenośnymi i z zamiarem użycia jako system samodzielny z PLC do sterowania funkcjami takimi jak: otwieranie, zamykanie i blokowanie pokrywy, wypychanie drzwi jak również sterowanie temperaturą i czasem utwardzania.Te dwa widoki u góry pokazują przyrządy do tłoczenia pianki w drzwi, mechanism blokowania i wypychania, w jednym z naszych projektów zestawu przenośnego.Ten system wypełniania pianką z użyciem przenośnika łańcuchowego, używany jest w procesie z drzwiami przylegającymi do siebie.

Róg z detalami przenośnika łańcuchowego.To zdjęcie pokazuje naprawę koła zębatego w systemie wypełniania pianką.

System przenośników ustawiony w naszej hali wraz zdwoma zestawami osprzętu do wypełniania pianką.


Tutaj możesz zobaczyć system obrotowo-wybiorczy wypełniania pianką testowany w naszej hali. Ten zestaw posiada stół wybiorczy o średnicy 9,76m zawierający 12 zestawów do wypełniania pianką. Głowice z pianką napędzane są rzy pomocy serwomotorów jak również podawanie drzwi i ich odbieranie odbywa się przy pomocy serwomotorów.Zestaw do wypełniania pianką drzwi w trakcie budowy w hali MLS Systems.

Tutaj możesz zobaczyć system obrotowo-wybiorczy wypełniania pianką testowany w naszej hali.
 MLS Systems zaprojektował i wybudował systemy wypełniania pianką różnych typów i różnych rozmiarów. Powyżej widoczne są dwa zestawy, jeden zaprojektowany dla drzwi przylegających do siebie a drugi dla drzwi montowanych u góry. MLS Systems wybudował zestawy, które przechodzą przez piece utwardzające piankę, jak również zestawy , w których podgrzewana jest tylko płyta szablonowa dotykająca powierzchnię drzwi.

 

Unowocześnianie systemów wypełniania pianką, linie zautomatyzowane


MLS Systems wykonał prace unowocześniające na wielu istniejących szafkach sterowniczych. Wybudowaliśmy również dużo nowych szafek dla systemów wypełniania pianką.Jeden z naszych wykwalifikowanych techników dokonuje przeglądu zestawu w czasie realizacji projektu unowocześnienia systemu wypełniania pianką skrzynek.

Wyposażenie prototypów do wypełniania pianką, osprzęt, konstrukcje płyt, przyrządy pomiarowe.


Ten zestaw został zaprojektowany do prac prototypowych i produkcji mało-seryjnej. Zaprojektowany został jako przenośny i elastyczny z regulacją wysokości zamykania wieka i kąta wlewu pianki.
 

Zestaw prototypowy do testowania właściwości wypełniania pianką skrzynki , przed ostatecznym montażem oprzyrządowania do produkcji.
 

Wszelka ostrożność jest zachowana podczas projektowania płyt do wypełniania pianką. Zestawy płyt są projektowane pod kątem optymalnego przenoszenia ciepła i wydajności ogrzewania.
 

MLS Systems ma możliwości wykonania sprawdzianów. Te sprawdziany zostały zaprojektowane do sprawdzania wgłębień w zestawie do wypełniania pianką drzwi, wcelu zapewnienia stałości wymiarów drzwi od zestawu do zestawu, w systemach wybudowanych przez MLS Systems.

Ten sprawdzian został zaprojektowany do sprawdzania położenia narzędzi w zestawie wypełniania pianką wkładki szafkowej.