english
English
espanol
Espanol
polski
Polski
 

O MLS Systems

Historia

MLS Systems został założony w 1979 roku jako Midwest Laser Systems, jako firma projektująca i produkująca maszyny laserowe i zgrzewarki oporowe na zamówienie. Wkrótce, MLS Systems rozszerzył swoje możliwości i zaczął projektować i produkować stanowiska produkcyjne, montażowe, i maszyny do przenoszena materiałów dla przemysłu motoryzacyjnego. Jako rezultat zwiększonych możliwości, MLS Systems uznał za konieczność powiększenia swoich budynków w latach 80-tych ubiegłego wieku. Rosnące możliwości i doświadczenie, jak również wykupienie firmy Feldman Inc. wymagało dalszej rozbudowy wydziałów produkcji, administracji i technicznych w latach 90-tych ubiegłego wieku. Aktualnie, MLS Systems posiada możliwości i budynki do świadczenia usług w zakresie dużych i małych projektów jednocześnie, i oczekuje na następny rozwój.

MLS Systems udowodnił, że jest liderem w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości sprzętu i rozwiązań z zakresu automatyzacji przez ponad 25 lat dla wielu kluczowych dzisiaj producentów. Nasze doświadczenie w konceptach, rozwoju, procesach i zastosowaniach, umożliwia MLS Systems dostarczyć prawidłowy sprzęt do Twoich potrzeb i budżetu, ażeby pomóc Ci w produkcji Twoich wyrobów zgodnie z napiętymi oczekiwaniami przemysłu i konsumenta.

Dział zastosowań technicznych ma doświadczenie w projektowaniu i produkcji zgodnie z większością specyfikacji i przepisów. Dodatkowo, łączność z naszymi klientami na całym świecie, osobista u klienta, w MLS Systems lub elektroniczna przez internet, jest priorytetem w korygowaniu konceptów projektowych i detali. Praktyką w MLS Systems, jest kierowanie projektem przy bliskim wsparciu przez klienta. Bliski kontakt z klientem przed rozpoczęciem projektu, w trakcie realizacji, i po jego zakończeniu zapewnia sukces obu stronom.

Pracownicy MLS Systems, doświadczona kadra inżynierów elektryków, mechaników i do spraw zastosowań, będą współpracować z tobą podczas wszystkich etapów projektu, rozwoju, aż do uruchomienia w Twojej hali. Inżynierowie elektrycy i automatycy używają najnowsze programy w PLC, w systemach sterowania komputerami osobistymi i do integracji sytemów informacji przemysłowej, w czasie projektowania Twojego sprzętu. Iżynierowie mechanicy posiadają doświadczenie w projektowaniu w licznych formatach i używają najnowsze programy komputerowe CAD i trójwymiarowe do projektowania detali mechanicznych, systemów hydraulicznych i pneumatycznych do Twojego sprzętu.

MLS System jest dumny z wykonywania dostaw na czas i ma pełnych poświęcenia kierowników projektów, pilnujących harmonogramów. Bliskie wsparcie klienta przez wszystkie fazy projektu, wieloletnie doświadczenie i świadectwo rozwoju CMM, struktura i kwalifikacje, wszystko to przyczynia się do osiągnięcia sukcesu w realizacji twojego projektu. Nasze partnerswo z dostawcą części skłdowych, jak Parker Automation Prtner, pozwala MLS Systems być kompleksowym źródłem w kontaktach odnośnie sprzętu, gwarancji lub gwarancji rozszerzonej, jeśli taka jest dostępna.

MLS Systems posiada doświadczenie w przebudowie, unowocześnianiu, przezbrajaniu urządzeń, projektowaniu sterowania i zmianach programów. Jeśli Twój budżet nie zawiera zakupu nowego sprzętu, nie wahaj się skontaktować z MLS Systems odnośnie pomocy w udoskonaleniu Twojego istniejącego sprzętu. Duży czy mały, nowy czy przebudowany, uczyń z MLS Systems kompleksowego wykonawcę w osiągnięciu sukcesu w Twoim następnym projekcie.

Odnośnie dodatkowych informacji o możliwościach i doświadczeniu MLS Systems, proszę kliknąć na belkę CAPABILITIES, na stronie głównej albo możesz skontaktować się bezpośrednio wykręcając numer telefoniczny 419-424-0062 i prosząc o rozmowę z działem technicznym zastosowań.

Dziękujemy za zainteresowanie się MLS Systems.