english
English
espanol
Espanol
polski
Polski
 

Więcej o MLS SystemsBudynki MLS Systems w Findlay, Ohio

Partnerzy i współpracownicy

MLS Systems oferuje kompletną odpowiedzialność za projektowanie i wykonanie wysokiej jakości automatycznych i półautomatycznych systemów przenoszenia materiałów, zgrzewania, montażu. Mamy również możliwości stosowania technologi laserowej w procesach produkcyjnych. Jesteśmy w pełni zdolni dostarczyć maszyny projektowane na zamówienie (oraz spokrewnione systemy obsługi i kontroli maszyn) od pierwotnego konceptu, porzez test, aż do ustawienia w Twojej hali. Odpowiedzialność kompleksowa czyni z MLS Systems unikalnego w swoim rodzaju kwalifikowanego dostawcę.

Upoważniony dostawca dla

MLS Systems jest upoważnionym dostawcą dla:
Entron, BF Entron, I.T. Equipment, Parker Automation - Automation Partners, Weltronic & Medar - Divisions of WTC, Technitron, Robotron, MLS Systems/Heron Welders, American Welding Society Members.

MLS Systems Parker Automation zintegrowana spółka


MLS Systems jest upoważnionym partnerem Parker Automation.


Parker Hydraulics…Twoje źródło rozwiązywania całych systemów, części składowych, i partnerswo które pracuje. Pytaj nas o 5-cio letnią gwarancję firmy Parker...

MLS Systems jest autoryzowanym partnerem firmy Parker Automation. To zapewnia, że systemy są projektowane, wykonywane i montowane przy pełnym wsparciu i kooperacji producenta części składowych. To pozwala MLS Systems dawać gwarancję rozszerzoną na podsystemy pneumatyczne i hydrauliczne.

Dlaczego czynić z MLS Systems wybór pirwszoplanowy?

 • Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w budowie sprzętu wysokiej jakosci ze stuletnim doświadczeniem z MLSSystems Associates.
 • Mamy record w dostawach na czas.
 • Jesteśmy firmą z pełnymi usługami w zakresie projektowania, budowy, prób, rozwoju, instalowania i uruchamiania.
 • Oferujemy urządzenia kompletne, zaprojektowane i wybudowane do potrzeb Twojego procesu produkcyjnego i wymogów specjalnych.
 • Udzielamy pomocy klientowi przed zaakceptowaniem projektu, podczas uruchomienia w naszej hali. .

Pomoc dla klienta osiągalna jest przez 24 godziny na dobę, przez cały rok.

 • U.S.A. Customer Service Support: ( 4 1 9 ) 4 2 4 - 0 0 6 2
 • Mexico Customer Service Support Contact:
       Promotores Tecnicos, S.A. De C.V.
       Mexico City: ( 5 5 ) 5 2 7 3 - 8 3 5 2
       Monterrey: ( 8 1 ) 8 3 3 6 - 3 7 3 3

MLS Systems oferuje kompleksową i wyłączną odpowiedzalność w zakresie projektowania i wykonywania wysokiej jakości systemów zautomatyzowanych półzautomatyzowanych do przenoszenia materiałów, zgrzewania i montażu. Specjalizuje się w jakości, usługach, dostawie do klienta. MLS Systems projektuje i wykonuje urządzenia na zamówienie przez ponad 25 lat, i jest liderem przemysłowym w produkcji sprzętu wysokiej jakości, i rozwiązań z zakresu automatyki.

 

Nagrody i uznanie

MLS Systems dostał wiele nagród uznania, dzięki naszej załodze pracującej z poświęceniem, kierownicteu i reputacji za dostawę na czas, jak również naszym unikalnym kwalifikacjom bycia dostawcą i partnerem z wyłączną odpowiedzialnością.

 

Zapewnienie jakości


Możliwości przenośnej i standardowej CMM


Laboratorium jakości ze standardową CMM
 

Jeden z pracowników MLS Systems, pokazany powyżej, gromadzi dane z zestawu, który był wykonany w naszej hali.


Ramię przenośne CMM

Jeden z pracowników MLS Systems, na zdjęciu powyżej, gromadzi dane przy pomocy przenośnego ramienia CMM, na stanowisku zginania linii produkcyjnej zaprojektowanej przez MLS Systems. Ten przenośny przyrząd pozwala sprawdzić wymiary wirtualnie w każdym miejscu z minimalnym zakłóceniem procesu produkcyjnego.

Możliwości naszej standardowej CMM wraz z ramieniem przenośnym, pozwalają w pełni gromadzić dane przez wszystkie fazy procesu budowy sprzętu. Wszystkie nasze systemy CMM używają program komputera personalnego do wykonywania pomiarów PCDMIS. To rozszerza nasze możliwości, pozwalając dokonać szybkiego porównania danych tego co zrobione z tym co zaprojektowane, jak również zmienić dane technichne części skłdowych w środowiskowo przyjaznym CAD.

MLS Systems ma duże doświadczenie w zapewnieniu szerokich norm jakości, takich jak CPK i Six Sigma, a nasze możliwości przycinania brzegów bardziej rozszerzają zdolności do spełnienia wymogów stawianych przez klienta odnośnie jakości.
 


    MLS Systems ma możliwości projektować i wykonać rysunki trójwymiarowe.

Wiele maszyn budowanych dzisiaj przez MLS systems, jest projektowanych z użyciem najnowszego programu do modelowania trójwymiarowego. Ten nowoczesny program, do projektowania maszyn, pomaga wyeliminować błędy techiczne, jak również pomaga pracownikom w hali montażowej lepiej widzieć finałową konstrukcję maszyny.