english
English
espanol
Espanol
polski
Polski
 

Maszyny do produkcji elementów termoizolacyjnych – Systemy procesów produkcyjnych elementów termoizolacyjnych

Przegląd naszych systemów produkcji elementów termoizolacyjnych
Plik PDF, 2,6 MB otwiera się w nowym oknie -lub- Kliknij prawym klawiszem myszy i wybierz „Zapisz jako” aby zachować plik

   MLS Systems może wybudować dla Ciebie maszynę w każdej konfiguracji w jakiej Ty sobie życzysz. Proces produkcyjny będzie opracowany zgodnie z Twoją specyfikacją. MLS Systems dostarczył systemy procesów produkcyjnych i dpowiednie urządzenia wielu renomowanym producentom sprzętu gospodarstwa domowego. Nasze systemy zawierają kombinację próżniowego i wydmóchowego formowania elementów. MLS Systems wybudował systemy procesów produkcyjnych elmentów termoizolacyjnych ze zdolnością fomowania do 100PSI(6.8at).

MLS Systems może dostarczyć stanowisko robocze formowania elementow z blachy, systemy przenoszenia płyt blaszanych z napędem hydraulicznym lub serwomotorowym. MLS Systems wykonuje wszelkiego typu oprzyrządowania pomocnicze do przycinania krawędzi i wybijania otworów jako nieodłączna częś maszyny do produkcji elementów termoizolacyjnych. My dostarczamy: nożyce proste , nożyce do wycinania elementów z blachy w kształcie ‘’L’’, prostokąta, nożyce do obcinania rogów, z posuwem do góry lub do dołu, lub z przegóbem, systemy frezowania wykładzin, urządzenia do przycinania krawędzi drzwi i wybijania otworów pod ciśnieniem, sterowane hydraulicznie lub za pomocą serwomechanizmów. MLS Systems dostarcza również wszelkiego typu urządzenia do przenoszenia elementów wykładzinowych.

 


Możliwości przycinania krawędzi i wybijania otworów
MLS Systems może dostarczyć linię lub jedno stanowisko robocze do przycinania krawędzi I wybijania otworów.
Więcej informacji można uzyskać na naszej stronie internetowej trim and pierce equipment

Maszyny budowane przez MLS Systems są prostsze w obsłudze niż naszych konkurentów z Europy lub Ameryki Północnej


ONasze maszyny do produkcji elementów termoizolacyjnych mogą przenosić blachy o szerokim zakresie rozmiarów 54” x 85”, 24” x 50”(137cmx196cm, 61cmx127cm)

Cechy stanowiska pobierania materiału ze stosu, zatoka pobierania kartonów blachy z dwóch stosów leżących na wózkach. Nasz niezawodny podnośnik próżniowy jest zaprojektowany do chwytania kartonów blach o szerokim zakresie rozmiarów bez dokonywania zmian w ustawieniu. Zatoka środkowa jest zaprojektowana do przyjmowania modeli montowanych na górze ,na dole lub z boku bez dokonywania zmian w ustawieniu. Wykrywanie podwójnej warstwy blachy dokonywane jest poprzez zastosowanie obrotowych zacisków i czujnik pojemnościowy. Zatoka do pobierania materiału z dwóch stosów może być zbudowana zgodnie z Twoją specyfikacją. Zatoka centralna jest zaprojektowana do montażu u góry i z boku bez dokonywania zmian w ustawieniu. MLS Systems może dostarczyć niezawodny system próżniowy, który zapobiega chwyceniu dwóch blach ze stosu lub nożowy separator blach. Niektóre rozwiązania zawierają urządzenia takie jak: obrotowy detektor grubości lub pojemnościowe czujniki grubości, w celu zapobieżenia chwyceniu dwóch arkuszy. Urządzenia nastawcze, do pobierania arkuszy ze stosu w zatoce z dwoma stosami, znajdują się na zewnątrz osłony , co umożliwia wymianę jednego stosu podczas pobierania blach z drugiego stosu.

Stanowisko z zespołem grzejników oferuje:
  • Wycofywany zestaw grzejników
  • Zapobieżenie wygięciu kartonów
  • Kontrola temperatury w strefie podgrzewania wstępnego i końcowego
  • Pneumatyczne ustawianie grzejników w określone pozycji
  • Kontrola temperatury w różnych strefach zgodnie z Twoją specyfikacją
  • Ustawianie ram zaciskowych w zależności od szerokości w głównym przenoszeniu elementów

Wycofywany zestaw grzejników:
z osłoną bezpieczeństwa i bezazbestowym oprzewodowaniem według Twojej specyfikacji. Ustawianie temperatury w ramach zaciskowych poprzez przepuszczanie zimnej wody. MLS Systems oferuje również urządzenia wyszukujące oparte na promieniowaniu podczerwonym. MLS Systems oferuje okna typu Lexan w osłonach zestawów grzewczych.

Cechy stanowiska formowania:
W Według Twojej specyfikacji, MLS Systems dostarczy systemy wymiany rur rozdzielczych. W przeszłości, MLS Systems wdrożył wiele różnych projektów klamer w celu zmniejszenia ilości ram. MLS Systems dostarcza rozwiązania z 6 do 8 klamer.

Cechy stanowiska formowania:
MLS Systems może dostarczyć dzwony próżniowe lub ciśnieniowe z możliwością dyfuzji powietrza. Stanowisko formowania może być wyposażone w wentylator dostarczający powietrze do dzwonu próżniowego. Wentylatory są z reguły montowane do ramy i są połączone elastyczną rurą z dzwonem próżniowym.

Cechy stanowiska przenoszenia:
  • Przenośnik główny o szerokości do 57”(144,8cm)
  • Napęd przenośnika sterowany za pomocą serwomechanizmów
  • Zaciskanie kartonu za pomocą sworznia
  • Wózek transportu kartonów chłodzony wodą z zastosowaniem węży z teflonu w osłonie z drutów ze stali nierdzewnej

Inne cechy stanowiska do przenoszenia są widoczne w środku głównego stanowiska, które może być zaprojektowane do przyjmowania blach o szerokości do 148,8cm. MLS Systems ma do zaoferowania wiele różnych i niezawodnych systemów stanowisk przenoszenia kartonów z regulacją szerokości.

 

Maszyny obrotowe do produkcji elementów termoizolacyjnych


Systemy produkcji elementów termoizolacyjnych za pomocą maszyn obrotowych
(pokazany powyżej-lub-zobacz powiększając obrazek)

M LS Systems oferuje system liniowy lub obrotowy produkcji elementów termoizolacyjnych. Jako producent urządzeń na zamówienie klienta, możemy Twój system obrotowy zaprojektować ze stołem roboczym sterowanym hydraulicznie lub za pomocą serwomechanizmów.

Wiele rozwiązań mamy do zaoferowania odnośnie wysokości produkowanych elementów, sposobów podawania i odbierania, sterowania zestawami grzewczymi, diagnozowania jak również sterowania maszynami do pakowania.

 

Cechy stanowiska obcinania krawędzi i przenoszenia elementów:
W wielu przypadkach, ażeby skrócić czas przestawienia i zmian, może być zastosowana przysssawka kapturova, która chwyta części o wszystkich ształtach. Nasze stanowisko przycinania krawędzi ma przyrządy do cięcia ulokowane na obrysie zewnętrznym, ażeby nie uszkodzić wewnętrznej powierzchni wkładki. Maszyny mogą być wyposażone w stół sterowany za pomocą serwomechanizmów, co daje możliwość wykorzystania ich w przyszłości do produkcji części o nowych kształtach. Urządzenie do przycinania krawędzi i przenoszenia wkładek posiada niezawodny próżniowy system podnoszenia. Przyssawka próżniwa może chwytać wiele modeli bez dokonywania zmian. MLS Systems może wprowadzić elementy ustalające na obrysie zewnętrznym wkładki, w celu usztywnienia jej podczas operacji obcinania krawędzi i rogów. Odpowiednie ustalenie i usztywnienie wkładki jest nezbędne w celu uzyskania właściwego obcięcia krawędzi. W przeszłości zaprojektowaliśmy wiele typów elementów ustalających do rozmaitego zastosowania, jak np. ten pokazany na obrazku. Cechy stanowiska przycinania krawędzi i przenoszenia dają możliwość uzyskania odpadów o żądanej wielkości. Odpad jest usuwany po operacji przycinania za pomocą rynienki. System szlifowania krawędzi może być dodany do stanowiska roboczego, takiego jak obcinanie rogów. Głowica szlifująca może być wyposażona w pokrywę na wrzecionie i w,system próżniowy, w celu usuwania drobnych cząsteczek. Stanowisko obcinania krawędzi i przenoszenia wkładek może być zaprojektowane do wykonywania operacji rozdzielania wkładek jak również do obcinania rogów. Oddzielny zestaw oprzyrządowania może być zaprojektowany do przystosowania go do obcinania innych rogów w przyszłości, z wymianą noży w części górnej lub dolnej.


MLS Systems może dostarczyć stanowisko obcinania typu ‘’C’’, podobne do tego na zdjęciu.

Sprzęt dostępny w MLS Systems:
  • Zgodnie z Twoją specyfikacją, MLS Systems zainstaluje sprzęt taki jak wskażniki, zawory na zewnątrz osłony.
 • MLS Systems może dostarczyć szafę sterowniczą operatora z przyciskami lub z ekranem dotykowym.
 • MLS Systems może dostarczyć zestaw kontroli temperatury wraz z systemem czyszczenia form zgodnie z Twoją specyfikacją.
 • Zestawy kontroli temperatury zgodnie z Twoją specyfikacją; Sterlco lub Mokon.
Maszyny do produkcji elementów termoizolacyjnych mogą być wykonane według nor amerykańskich lub zgodnie z Twoją specyfikacją.